کاشت ابرو بانوان

کاشت ابرو بانوان گزینه ی مناسبی برای افرادی است که متقاضی پیوند ابرو طبیعی هستند. هدف اصلی کاشت این است که بتوانید موهای ناحیه ابرو را با استفاده از یک روش طبیعی به آن بازگرداند.کاشت ابرو عملیاتی است که بیشتر مورد علاقه خانم‌ها است. دلیل این امر این است که زنان ابروهای خود را بیشتر اصلاح می‌کنند.

انتخاب کردن یک کلینیک معتبر کاشت ابرو بانوان یکی از مهم ترین اولویت های افرادی است که تصمیم به پیوند ابرو گرفته اند. همه افراد به دنبال پیدا کردن بهترین مراکز زیبایی برای انجام جراحی های خود می باشند. بهترین مرکز زیبایی برای انجام کاشت ابرو از ویژگی های خاصی برخوددار است.

روش های مختلفی برای کاشت ابرو بانوان وجود دارد که باعث بازگرداندن موهای ابرو می شود. با توجه به میزان کاشت مویی که می خواهید انجام دهید.مقدار کمی ترمیم برای پوشش زخم و یا بازسازی کامل ابروهای ضخیم.

کاشت ابرو بانوان چیست؟

کاشت ابرو به روش درمانی گفته می‌شود که در آن موها از قسمت بانک مو به ناحیه‌ی ابرو منتقل می‌شود. کاشت ابرو در واقع از همان تکنیک‌ها و دانش کاشت مو بهره می‌برد و زیر مجموعه‌ی این روش درمانی به حساب می‌آید. در کاشت ابرو، فقط موها منتقل نمی‌شوند؛ بلکه ارگان‌های بسیار کوچکی که وظیفه‌ی ساخت موها را برعهده دارند.این ارگان‌ها فولیکول نام دارند و به این ترتیب تارهای موی کاشته شده تا پایان عمر به رشد خود ادامه خواهند داد و مانند ابروهای طبیعی شما نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن خواهند داشت.

مزیت دیگر این روش کاشت ابرو بانوان نسبت به روش های دیگر آن است که بدون درد و تقریبا بعد از 5 الی 7 روز بعد از عمل به صورت کامل ترمیم می‌شود. این موضوع به این که چه مقدار ابروی شما  یا پوست کار شده زیر ابرو تغییر کرده باشد بستگی دارد. نسبت رشد مجدد در موهای پیوند زده شده می تواند به طور نسبی بالا باشد. اگرچه بیشتر بیماران و افرادی که به مراکز زیبایی آیتک مراجعه می کنند و درخواست می کنند که به تراکم های بالاتری در زمینه موها دست پیدا کنند.

ظرافت های لازم کاشت ابرو بانوان

شکل ابروی ایده آل در سه خط کشیده شود . خط ابتدایی ، خطی است که به صورت عمود از قسمت گوشه داخلی چشم به سمت بالا باشد. این ناحیه نقطه ابتدایی . دومین خط ، خطی است که از قسمت گوشه بیرونی بینی ، به گوشه بیرونی چشم وصل شده و ابرو را قطع نماید .دومین خط خطی باشد که به حالت عمودی از حلقه بیرونی عنبیه چشم به سمت بالا می باشد.هنگام تعیین این سه خط شخص باید کاملا به صورت مستقیم نگاه کند .

تقسیم بندی ابروها به 3 حالت

  1- تاج ابرو (head)

در قسمت تاج ابرو بايد موها با زاويه مناسب و رو به بالا کاشت شود (تا حالت عمودي پیدا نکنند).

  2- بدنه ابرو (body)

در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواب موها به تدریج کم ترشود به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود. حتی بايد نوع  موهايی كه برای كاشت ابرو بانوان استفاده می شود قطرمناسب با موهای ابرو داشته باشد (نبايد از موهای ضخيم برای ابرو استفاده كرد).

  3- دم ابرو (tail)

قطر منافذ كاشت مو در ابروها بايد كوچك تر انتخاب شود چرا كه اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخيم و غيرطبيعی پيدا می كند. محل قراردادن موهایی که کاشته می شود، خيلی خیلی نزديک به هم و بسيار پرتراكم باشد كه پوست زير موهای ابروها ديده نشود.

 

مرکز زیبایی آیتک

ویژگی های مناسب کلینیک کاشت ابرو

انتخاب کردن یک کلینیک معتبر کاشت ابرو بانوان برای افرادی که متقاضی پیوند می باشند، اهمیت بسیاری دارد. کاشت ابرو عملی حساس و باید توسط پزشک انجام شودکاشت ابرو یک عمل زیبایی است که نتیجه آن در چهره فرد نمایان می‌شود. از این رو حساسیت بالایی دارد. در این عمل انتخاب کلینیک مناسب و پزشک ماهر بسیار مهم بوده به طوری که ظاهر نهایی فرد تماما به این دو مورد وابسته است.

با آگاهی از ویژگی­ های یک کلینیک مشهور، کاشت ابرو بانوان و بررسی کلینیک ها اطمینان خاطر لازم را پیدا می­ کنید. ازعوارض و مشکلات احتمالی بعد از کاشت ابرو جلوگیری ­کنید.

1- بهداشت و محیط کلینیک کاشت ابرو برای مراجعین بسیار اهمیت دارد. رعایت نکردن موارد بهداشتی مناسب ممکن است خسارات جبران ناپذیری را برای افراد بوجود آورد. این خسارات می­تواند شامل ­مشکلات مالی و جسمی بسیاری برای فرد شود.

2- مهم ترین ویژگی کلینیک کاشت ابرو معتبر، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان می­باشد. این مجوز در کلینیک اطمینان خاطر را به مراجعین می­دهد که همه فعالیت های این زیر نظر وزارت بهداشت باشد. مسئول فنی کلینیک باید پزشک متخصص پوست و مو باشد.

3- حضور یک مشاور خوب و متخصص در کلینیک کاشت ابرو می ­تواند از گزینه ­های مناسب برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو بانوان باشد. مراقبت ها و راهنمایی ­های قبل و بعد از کاشت ابرو، کمک بسیاری به بیمار می ­کند. متقاضی را نسبت به همه عوارض و مزایا کاشت ابرو آگاه می ­کند.

4-  یکی از ویژگی­های کلینیک معتبر کاشت ابرو، وجود کادر پزشکی متخصص و باتجربه است. با کمی وقت گذاشتن و پیدا کردن پزشک متخصص و مجرب می­توانید کلیه ویژگی های یک کلینیک خوب را تحت تاثیر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید