کاشت ابرو پهن

کاشت ابرو پهن برای کسانی که ریزش ابرو دارند و یا به طور کل ابرو های کم پشت و نازکی را دارا می باشند بسیار موثر میباشد. ابرو یک عضو چهره ساز در صورت است که ظاهر فرد را بسیار تحت تاثیر قرار میدهد. هر فردی برای زیبایی خود نیاز به ابروهایی زیبا و پهن دارد. بهترین روش،کاشت ابروی پهن می باشد که بدون عوارض و بروز مشکلی فرد را صاحب ابروهایی طبیعی و دائمی خواهد کرد. برای کاشت ابرو ی پهن از برداشت های نازک بدن باید استفاده شود. کاشتن موهای زبرو کلفت زیبایی و طبیعی بودن را از ابرو سلب کرده و چهره مناسبی را به افراد نمی دهد. 

هزینه کاشت ابرو پهن

هزینه کاشت ابرو قیمت مشخصی ندارد و تقریبا در هر شهری و در کلینیکی هزینه ایی متفاوتی دارد. هزینه کاشت ابرو به علت شرایط بدنی متفاوت افراد هزینه ی متغیری را دارد. پهنای ابرو، مقدار موی برداشت شده و مقدار موی کاشته شده و تراکم ابرو ها عواملی هستند که در کاشت تاثیر گذار هستند. بنابراین تنها در جلسه میتوان از هزینه دقیق کاشت ابرو مطلع شد .

کاشت ابرو پهن به چه شکل است؟

کاشت ابرو یکی از عمل‌های غیر تهاجمی زیبایی محسوب می‌شود. برای این منظور باید به یک کلینیک مجهز به تجهیزات کاشت مراجعه کنید. نکته ی بعدی این است که از پزشک متخصص و مجرب در این حوزه بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهد. حتما در انتخاب کلینیک و پزشک خود دقت کنید تا در آینده پشیمان نشوید. عملیات کاشت ابروی پهن شباهت بسیار زیادی به فرآیند کاشت موی سر دارد. کلیت کار را می‌توان به سه مرحله اساسی زیر دسته‌بندی کرد: 

  • آماده‌سازی بانک مو و سپس برداشت فولیکول‌ها از بانک مو
  • آماده‌سازی فولیکول‌های برداشت شده زیر میکروسکوپ مخصوص
  • آماده‌سازی ابرو و تعیین خط ابرو و سپس کاشت فولیکول‌های آماده شده در ناحیه مشخص شده

مراقبت های بعد ازکاشت ابروپهن :

برای اینکه بتوان بعد از انجام عملیات کاشت ابرو پهن به بهترین نتیجه ممکن رسید باید مراقبت‌های بعد از آن را جدی گرفت. اهمیت این کار به قدری بالا است که در صورت عدم جدی گرفتن آن کل زحمات شما از بین خواهد رفت. چند مورد از مهم‌ترین مراقبت های بعد از پیوند ابرو به صورت پهن در زیر آورده شده است:

  • حتما داروهای تجویز شده توسط پزشک را با جدیت و دقت کامل مصرف کنید
  • همواره بدن خود را با نوشیدن مصرف زیاد مایعات هیدراته نگه دارید
  • هرگز تا بهبودی کامل هیچ گونه دارویی را حتی ویتامین، به صورت خودسر و بدون مشورت با پزشک مصرف نکنید
  • مصرف نوشیدنی‌های الکل‌دار و مصرف دخانیات را برای مدتی کنار بگذارید
  • از اصلاح یا رنگ کردن ابروهای خود تا مدت‌ها پرهیز کنید
  • سعی کنید تا بهبودی کامل در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید
  • از رفتن به سونا، استخر و حمام زودتر از زمانی که پزشک مشخص کرده بپرهیزید

کاشت ابرو پهن چه تفاوتی با کاشت ابروی طبیعی دارد؟

به غیر از کاشت ابروی پهن یکی دیگر از اصطلاح‌هایی که در این زمینه خواهید شنید کاشت ابروی طبیعی است. این دو روش از لحاظ اساس کار تفاوت چندانی با هم ندارند و کل پروسه انجام در هر دو یکسان است. تنها تفاوتی که در آن‌ها می‌توان عنوان کرد مدل و خط ابرویی است که بیمار از پزشک خود درخواست می‌کند. به این صورت که برای انجام پیوند ابرو طبیعی شما نیاز به ۱۰۰ تا ۲۰۰ فولیکول مو خواهید داشت. این درحالی است که برای داشتن ابرو پهن باید از ۲۰۰ تا ۴۰۰ عدد فولیکول برای کاشت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید