درصد موفقیت کاشت مو

درصد موفقیت کاشت مو از سوالات رایجی است که بسیاری از بیماران آن را مطرح میکنند.متاسفانه پاسخی قطعی نیز در مورد آن وجود ندارد. یکی از نکاتی که ، کاشت مو صرفاً سبب رویش مجدد مو در نواحی خالی از مو بر روی سر می‌گردد .زیرا گرافت های مو از بخشی از سر به قسمتی دیگر از سر انتقال می‌یابد.برای اینکه با استفاده ازروش های کاشت مو به نتایج دلخواه دست پیدا کنید ،باید به یک سری از نکات که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت توجه داشته باشید.

درصد موفقیت کاشت مو

عوامل موثر بر درصد موفقیت کاشت  :

در این عمل عواملی همچون: انتخاب روش مناسب ،بانک مو قوی، رعایت کامل مراقبت‌های قبل و بعد از عمل . شناسایی  دلایل ریزش و طاسی،ارثی، چه پاتولوژیک باشد،چه در اثر حادثه ای مانند سوختگی پوست سر رخ دهد.در این گونه موارد، پزشک می تواند تصمیم بگیرد که کاشت مو را انجام ندهد.عامل بعدی که درصد موفقیت کاشت مو رو افزایش میده میزان تراکم و پر بودن بانک مو در ناحیه اهدا کننده است.دلیل بعدی که میتواند تاثیر گزار باشد میزان وسعت و مساحت منطقه دریافت کننده که از طاسی و نازکی رنج می برد.

چرا ایران بهترین انتخاب برای کاشت مو و ابرو  است؟

طی سالهای گذشته، علم پزشکی در ایران پیشرفت چشمگیری داشته است. ایران به لطف جراحان آموزش دیده و باتجربه در شاخه های مختلف پزشکی پیشرفت خوبی داره. به ویژه در زمینه کاشت مو، ابرو ،و با دارا بودن  قیمت های مناسب و مقرون به صرفه به عنوان یک پایتخت پیشرفته پزشکی به شمار می آید.

نگرانی بیماران در مورد درصد موفقیت کاشت مو :

این یک امر کاملا طبیعی است که بیماران در مورد کاشت تردید داشته باشند.روش هایی که در قدیم استفاده میشد الان جزو پر خطر ترین ها به شمار میرود.در واقع باید در نظر داشت که بسیاری از فاکتور ها به طور مستقیم و غیر مستقیم در درصد موفقیت کاشت مو اثرگذارند.

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید