کاشت مو آقایان

کاشت مو آقایان دارای یکسری محدودیت ها است. یکی از بارزترین و مهم ترین آنها محدود بودن تعداد جلسات انجام کاشت مو در افراد مختلف است. علت این محدودیت ها تعداد گرافت های قابل برداشت از قسمت بانک مو افراد که تعداد و حد مشخصی دارد. (بین 8 تا 10 هزار تار)

حتما در مورد روش های کاشت مو مانند روش های SUT.FUT.BHT.FIT شنیده اید. این روش ها جهت بازگرداندن موهای از دست رفته آقایان و خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. تاکنون میلیون ها نفر از افرادی که دچار ریزش مو یا طاسی شده اند، با استفاده از هر یک از این روش ها، موهای از دست رفته را بدست آورده اند. در روش های مختلف کاشت مو آقایان تارهای مو از قسمت های سر که بانک موی خوبی دارند و دچار ریزش نشده، برداشت و در ناحیه ی ریزش و طاسی انتقال و کاشت می شود.

کاشت مو | پیوند مو همراه با جراحی | FUT

بهترین زمان انجام کاشت مو آقایان

بهترین زمان برای کاشت مو بعد از 30 سالگی است که میزان ریزش مو کاملا مشخص شده باشد. افراد مناسب برای کاشت مو کسانی هستند که موهای بانک مو آنها  پرتراکم باشد و منطقه ریزش مو محدود به جلوی سر باشد. منطقه فرق سر محل مناسبی برای کاشت مو نیست. تا زمانی که تراکم مو خیلی کم نشده، بهتر است کاشت مو  به تعویق انداخته شود و فرد اول از مراحل دارو درمانی استفاده کند.

زمانی که شما تصمیم به کاشت مو می‌گیرید، هیجان ناشی از رسیدن به موهایی پرپشت می‌تواند موجب عجله کردن در این امر شود. به خصوص اگر زمان زیادی است که مشغول دست و پنجه نرم کردن با ریزش مو هستید. با پزشک خود مشورت کنید و تصمیم خود را بگیرید اما قبل از تعیین نوبت برای کاشت، موارد زیر را مد نظر قرار دهید.

در متقاضیان جوان نمی‌توان پیش‌بینی کرد که نواحی بانک مو در آینده چه اوضاعی خواهد داشت. اگر ریزش مو در نواحی بانک مو تثبیت نشده باشد، تصمیم گیری در بین موهای دائمی و موهایی که در آینده دچار ریزش خواهند شد، سخت می شود. دراین صورت ممکن است موهای کاشته شده، نسبت به ریزش مقاوم نباشند و بریزند. اگر ریزش مو به طاسی‌های شدید ختم شود، بانک مو هم خالی شده باشد، جای زخم کاشت مو قابل رویت خواهد بود.

بهترین روش کاشت مو آقایان چگونه مشخص می شود؟

زمانی که تصمیم قطعی برای کاشت مو گرفته اید، در مورد روش‌های مختلف کاشت مو آقایان به خوبی مطالعه کنید. در جلسه ‌ی مشاوره حضوری، در مراکز زیبایی آیتک میزان طاسی و بانک مو شما بصورت تخصصی بررسی شده و بهترین روش کاشت مو را به شما پیشنهاد می شود. روش کاشت همراه با هم فکری شما و پزشک انجام می گیرد.

معمولا بهتر است کاشت مو بعد از سنین ۲۵ تا ۳۰ سالگی انجام شود. البته این سن تنها یک عدد است. در واقع اگر الگوی ریزش موی مردانه کامل و مشخص شده باشد، می‌توان عمل کاشت را انجام داد. یعنی ریزش موی فرد متوقف شود و مطمئن باشیم دیگر این ریزش ادامه نخواهد داشت.

نکات مهم کاشت مو آقایان

  • موهای کاشت شده و فولیکول های آن بعداز کاشت ازبین نخواهد رفت.
  • بعد از چند روز فرد می توان به انجام کارهای خود پرداخت، زیرا بی هوشی برای کاشت مو آقایان استفاده نشده است.
  • مهم ترین امر قبل و بعد از کاشت مو این است که هر فردی با توجه به شرایط خاص خود بصورت فردی ارزیابی می شود.
  • روش کاشت مو میکروگرافت روشی کاملا انحصاری است و جدیدترین راه پیوند مو اتوماتیک در دنیا است.

کاشت مو | پیوند مو طبیعی

سردرد های بعد از کاشت مو آقایان

با متدهای قدیمی که از لوازم استاندارد استفاده نمی کردند، گاهی سردردهایی پس از پیوند مو بوجود می آمد. ولی با تکنیک های بروز و بهره گیری از ابزار میکروسکوپیک و ظریف این مسئله کاملا برطرف شده است.

درحقیقت اگر فرد دچار سردردهای میگرنی باشد با کاشت موی طبیعی میزان سردرد ها کاهش پیدا می کند. البته در 1تا 2 شب اول بعد از کاشت مو آقایان امکان وجود سردرد خفیف وجود دارد. سردرد ها با مسکن به سرعت برطرف شده و مشکل خاصی بوجود نمی آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید