کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو در تهران گزینه ی مناسبی برای افرادی است که متقاضی پیوند ابرو طبیعی هستند. هدف اصلی کاشت ابرو این است که بتوانید موهای ناحیه ابرو را با استفاده از یک روش طبیعی به آن بازگرداند. درواقع تیم درمانی سعی می کند تا با توجه به زاویه کاشت ابرووانتخاب ناحیه مناسب جهت برداشت گرافت های مو، با موهای ابرو طبیعی ترین جلوه از موهای کاشت شده را در آینده مشاهده کنید.

روش های مختلفی برای کاشت ابرو در تهران وجود دارد که باعث بازگرداندن موهای ابرو می شود. این تکنیک ها با مراقبت از مو و مقابله با نشانه های از دست دادن ابروها انجام می شوند. با بهره مندی از آن ها می توان قسمت و یا کل حجم از دست رفته ابروها را بازگرداند. انتخاب کردن یک کلینیک معتبر کاشت ابرو در تهران یکی از مهم ترین اولویت های افراد است که تصمیم به پیوند ابرو گرفته اند. همه افراد به دنبال پیدا کردن بهترین مراکز درمانی برای انجام جراحی های خود می باشند. بهترین مرکز زیبایی برای انجام کاشت ابرو از ویژگی های خاصی برخوددار است. به بررسی ویژگی های یک کلینیک معتبر کاشت ابرو در تهران می پردازیم.

کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو به روش درمانی گفته می‌شود که در آن موها از قسمت بانک مو به ناحیه‌ی ابرو منتقل می‌شود. پیوند ابرو در واقع از همان تکنیک‌ها و دانش کاشت مو بهره می‌برد و زیر مجموعه‌ی این روش درمانی به حساب می‌آید. در کاشت ابرو، فقط موها منتقل نمی‌شوند؛ بلکه ارگان‌های بسیار کوچکی که وظیفه‌ی ساخت موها را برعهده دارند. این ارگان‌ها فولیکول نام دارند و به این ترتیب تارهای موی کاشته شده تا پایان عمر به رشد خود ادامه خواهند داد و مانند ابروهای طبیعی شما نیاز به کوتاه کردن خواهند داشت.

غیر از کاشت ابرو برای پرپشت شدن ابروها روش های دیگری نیز وجود دارد. می تواند روش هایی مانند انجام تاتو، میروبلیدینگ، هاشور یا استفاده از لوازم آرایشی باشد. تمام آنها برگشت پذیر هستند، یکی از مشکلاتی که این گونه روش ها دارند به صورت طبیعی نیستند. می توانند مشکلاتی را برای شما ایجاد کنند. در کاشت ابرو در تهران به صورت مستقیم از موهایی که در سرشما وجود دارد برای این کار استفاده می‌ شود. این موها می تواند به صورت دائمی بوده و ظاهری دلخواه و شبیه به آنچه که شما دوست دارید داشته باشند.

مزیت دیگر این روش کاشت ابرو نسبت به روش های دیگر آن است که بدون درد و تقریبا بعد از 5 الی 7 روز بعد از عمل به صورت کامل ترمیم می‌شود. نسبت رشد مجدد در موهای پیوند زده شده می تواند به طور نسبی بالا باشد اگرچه بیشتر بیماران و افرادی که کلینیک  مراجعه کنند و درخواست کنند که به تراکم های بالاتری در زمینه موها دست پیدا کنند.

کاشت ابرو در تهران

معاینات لازم قبل از کاشت ابرو

قبل از اینکه پزشک برای بیمار خود کاشت ابرو و پیوند موی ابرو را انجام دهد ابتدا به تاریخچه پزشکی بیمار دقت می کند. برخی از معاینات لازم را جهت اینکه علت اصلی ریزش ابروها را تشخیص دهد انجام خواهند داد. برخی از سوالات برای داشتن بیماری خاص مانند تیروئید و کم خونی می باشد که عامل اصلی ریزش موها است. طی ارزیابی های انجام شده مشخص خواهد شد که بیماری سیستمیک است یا خیر. بهتر است که چگونه در رابطه با درمان  اقدام شود.

تقسیم بندی ابروها به 3 حالت:

1- تاج ابرو (head)

در قسمت تاج ابرو بايد موها با زاويه مناسب و رو به بالا کاشت شود (تا حالت عمودي پیدا نکنند)

2- بدنه ابرو (body)

در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواب موها به تدریج کم ترشود. به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود. حتی بايد نوع  موهايی كه براي كاشت ابرو استفاده می شود قطرمناسب با موهای ابرو داشته باشد (نبايد از موهای ضخيم برای ابرو استفاده كرد)

3- دم ابرو (tail)

قطر منافذ كاشت مو در ابروها بايد كوچك ترانتخاب شود. چرا كه اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخيم و غيرطبيعی پيدا می كند. محل قراردادن موهایی که کاشته می شود، خيلی خیلی نزديک به هم و بسيار پرتراكم باشد كه پوست زير موهای ابروها ديده نشود.

ویژگی های مناسب یک کلینیک کاشت ابرو

انتخاب کردن یک کلینیک معتبر کاشت ابرو در تهران برای افرادی که متقاضی پیوند می باشند، اهمیت بسیاری دارد. کاشت ابرو عملی حساس و باید توسط پزشک انجام شود. در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی را برای افراد بوجود آورد. مرکز زیبایی آیتک با داشتن کادر درمانی مجرب پیوند ابرو مناسبی برای شما ایجاد میکند.

با آگاهی از ویژگی­ های یک کلینیک مشهور، کاشت ابرو در تهران و بررسی کلینیک ها اطمینان خاطر لازم را پیدا می­ کنید. از عوارض و مشکلات احتمالی بعد از کاشت ابرو جلوگیری ­کنید.

1- بهداشت و محیط کلینیک کاشت ابرو برای مراجعین بسیار اهمیت دارد. رعایت نکردن موارد بهداشتی مناسب ممکن است خسارات جبران ناپذیری را برای افراد بوجود آورد. این خسارات می­تواند شامل ­مشکلات مالی و جسمی بسیاری برای فرد شود.

2- مهم ترین ویژگی کلینیک کاشت ابرو معتبر، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان میباشد. این مجوز در کلینیک اطمینان خاطر را به مراجعین می­دهد که همه فعالیت های این زیر نظر وزارت بهداشت باشد. مسئول فنی کلینیک باید پزشک متخصص پوست و مو باشد.

3- حضور یک مشاور خوب و متخصص در کلینیک کاشت ابرو می ­تواند از گزینه ­های مناسب برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران باشد. مراقبت ها و راهنمایی­رهای قبل و بعد از کاشت ابرو، کمک بسیاری به بیمار می ­کند. متقاضی را نسبت به همه عوارض و مزایا کاشت ابرو آگاه می ­کند.

4- یکی از ویژگی­ های کلینیک معتبر کاشت ابرو، وجود کادر پزشکی متخصص و باتجربه است. با کمی وقت گذاشتن و پیدا کردن پزشک متخصص و مجرب می­توانید کلیه ویژگی های یک کلینیک خوب را تحت تاثیر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید