ماندگاری کاشت ابرو

ماندگاری کاشت ابرو تا حد زیادی به قوی بودن فولیکول های موهای فرد بستگی دارد..عوامل مختلفی بر میزان ماندگاری کاشت تأثیر دارد. ممکن است فرد در جلسه اول از کاشت ابرو رضایت داشته باشد. ابروهای کاشته شده در او نیز زیبایی و پرپشتی مطلوب را داشته باشند. اما بعد از مدتی به دلیل تغییرات هورمونی یا بیماری خاص، ابروهای او دچار ریزش شوند. پزشکان برای کاشت از قسمت‌هایی از موی سر کمک می‌گیرند که احتمال ریزش مو در آن نواحی نزدیک به صفر است. معمولا از قسمت­‌های پشت سر که ریزش کمتری داشته و فولیکول‌های قوی‌تری دارند، بهره می­‌گیرند.

 

ماندگاری کاشت ابرو

فاکتورهای تعیین کننده درهزینه کاشت ابرو :

  1. تجربه و مهارت پزشک متخصص
  2. تكنیك های  كاشت ابروطبیعی
  3.  انجام كاشت ابرو با زاویه مناسب و خواب طبیعی ابروها
  4. انجام كاشت ابرو بدون كوتاهی موهای سر
  5. نداشتن عوارض جانبی و دوره نقاهت
  6. شامپو ضد عفونی کننده و آنتی بیوتیک قبل از عمل

هزینه پیوند ابرو  چقدر است ؟

هزینه کاشت ابرو به فاکتورهای مختلفی از قبیل طرح ابرو و تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت، امکانات و تجهیزات کلینیک ، تخصص جراح بستگی دارد.با توجه به متفاوت بودن کاشت مو وابرو ،کاشت ابرو حساسیت بیشتری دارد.برای دست یابی به ماندگاری کاشت ابرو ، پزشک باید در این زمینه تجربه و دانش کافی داشته باشد. افراد متقاضی  قبل از اقدام به کاشت ابرو طبیعی، باید در انتخاب یک کلینیک مناسب و با کیفیت دقت کافی داشته باشند. هزینه بالاتر در یک کلینیک لزوما به معنای ارائه خدمات با کیفیت تر نیست. عوامل متعددی در هزینه های کاشت ابرو تاثیر گذار هستند : تعداد گرافت های مورد نیاز، تجهیزات و دستگاه های کلینیک ، میزان تخصص و تجربه پزشکان.

ماندگاری کاشت ابرو

چه روشی مناسب كاشت ابروها است؟

با پیشرفت علم در مرکز زیبایی آیتک كاشت ابرو را با تیمی مجرب و دوره دیده، بدون هیچ گونه عوارض و جراحی قابل انجام كرده است و دیگر نیازی به جراحی و بجا ماندن اسكار در پشت سر فرد و كوتاهی موها نمی باشیم و در یك جلسه با زاویه و خواب طبیعی ابروها با این تكنیك ها انجام پذیر كرده است. همچنین در صورت داشتن تاتو بر روی ابروها بدون نیاز به لیزر كردن و پاك كردن آنها كه هزینه زیادی در بر خواهد داشت. مبتوانیم كاشت ابرو را با مدل دلخواه فرد انجام داده و فردای روزه كاشت ابرو به كارهای روزمره خود رسیدگی كنید.

ماندگاری کاشت ابرو

بهترین کلینیک کاشت ابرو

انتخاب بهترین مرکز کاشت ابرو طبیعی اصلا کار ساده ای نیست و نیاز به تحقیق بسیار دارد. اما چند ویژگی را می توان برای بهترین مرکز کاشت بیان کرد. بهترین مرکز پیوند مو باید دارای تجهیزات پیشرفته با آخرین فناوری روز دنیا باشد. همچنین پزشکانی که در این مرکز عمل کاشت مو انجام می دهند باید دارای سابقه حرفه ای طولانی و حسن شهرت باشند. پرسنل بهترین مرکز پیوند ابرو باید آموزش های لازم را دیده باشند و بتوانند در کنار پزشکان متخصص خدمات حرفه ای به بیماران ارائه دهند. میتوانید جهت کاشت ابرو به مرکز زیبایی آیتک مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید