عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو یکی از مهم ترین و موثرترین عناصر زیبایی در ظاهر فرد می باشد. امروزه  متقاضیان کاشت ابرو اضافه شده است که مهم ترین دلیل تقاضا برای انجام کاشت ابرو ریزش ابرو می باشد. ریزش ها یا بر پایه ارثی بوده و یا علت آن استرس و اضطراب بیش از حد می باشد.

در دنیای امروز افراد به ظاهر خود اهمیت بسیار زیادی می دهند. اینکه شما برای داشتن یک ظاهر مناسب روی به عمل جراحی آورید کار اشتباهی نیست. مگر در مواردی که نیازی به جراحی های زیبایی نیست و فرد در مورد ظاهر خود دچار وسواس شده و فکر می کند که با مراجعه به کلینیک ها می توانند اعتماد به نفس خود را بالا ببرد. اما اگر ظاهر شما قابل قبول باشد نیازی نیست که خود را در معرض عمل زیبایی قرار داده و عوارض کاشت ابرو را تحمل کنید.

کاشت ابرو بیشتر با هدف زیبایی انجام می گیرد و بیشتر خانم ها به پیوند ابرو علاقه دارند. افراد می توانند با مراجع به مراکز زیبایی آیتک در یک جلسه مشاوره حضوری تمام سوالات خود را پرسیده و در مورد کاشت تصمیم گیری کنند. در جلسه مشاوره عوارض کاشت ابرو و مشکلات احتمالی که ممکن است ایجاد شود بطور کامل برای مراجع کنندگان گفته می شود.

درمان های خانگی برای رشد ابرو

فردی که دچار ریزش ابرو شده باشد ابتدا سعی بر آن دارد که درمان های خانگی مانند استفاده از روغن های طبیعی را انجام دهد. درصورتی که ریزش ها ادامه داشت و نتیجه نگرفتید بابت این موضوع، به پزشک پوست و مو مراجعه کنید. میتوانید با استفاده از داروها از قبیل انواع قرص ها و آمپول ها ریزش ابروهای خود را متوقف کرده و باعث رشد ابروها شوید. باید بدانید که استفاده از داروهای شیمیایی نه تنها کمکی به درمان ریزش ابرو نمی کند، بلکه باعث می شود این ریزش شدت یافته و بیشتر شود.درست است که امروزه خانم‌ها با انواع تکنیک‌های آرایشی ابرو‌های خود را اصلاح می‌کنند، اما بدون شک تقویت ابرو‌ها و جلوگیری از ریزش و کمک به رویش دوباره آن‌ها کاری است که ابرو‌ها را به طور طبیعی زیبا و پرپشت خواهد کرد.

عوارض های کوتاه مدت و زودگذرکاشت ابرو

در این مدت برخی عوارض کاشت ابرو که بصورت زودگذر و محدود است. ممکن مشکلاتی در چهره شما ایجاد شود که نباید نگران آن ها باشید زیرا شما یک عمل جراحی روی صورت خود داشته اید و این موارد کاملا طبیعی است.

 • اگر عوارض کاشت ابرو  بصورت گسترده و غیرطبیعی باقی ماند باید حتما به پزشک و کلینیک بابت درمان و معاینه مراجعه کنید.
 • ورم در اطراف چشم ها که مدت زمان کمی رفع می شود.
 • ممکن است خارش ها طولانی شود که غیرطبیعی بوده و نشانه عفونت، که باید حتما با پزشک خود تماس بگیرید و به کلینیک مراجعه کنید.
 • التهاب و کبودی در محل کاشت شده که طی زمان کوتاهی ازبین می رود.

عوارض طولانی و بلند مدت کاشت ابرو

کاشت ابرو نیز مانند جراحی های دیگر ممکن است عوارض داشته باشد. موهای تازه کاشته شده در ناحیه ابرو به دلیلی که از قسمت سر برداشت شده تا مدتی ممکن رشد بیش از حد داشته باشد. تا زمانیکه به حالت طبیعی خود برسد نیاز به اصلاح و کوتاهی بیشتری داشته باشد. ممکن است ابروها ظاهر و حالت طبیعی نداشته باشد که این مشکل ازبین می رود.

یکی دیگر از عوارض کاشت ابرو زاویه مناسب خواب ابروها است که کمی پیوند ابرو را دشوار می کند. امکان دارد خواب ابروها نسبت به ابروهای طبیعی خود شخص کمی متفاوت باشد. این امر بیشتر در تاج ابرو قابل مشاهده است زیرا سخت تر است.

بعد از کاشت ابرو ممکن ابروها تراکم دلخواه و طبیعی را نداشته باشد که امری کاملا طبیعی است. زیرا ابروها با سوزن های ظریف و با دقت بالا کاشت می شود اگر مقداری ازانتظار شما دور باشد مشخص و غیرمعمول نخواهد بود.به دلیل زاویه و خوابی که موهای قسمت ابرو دارند و کاشت آن کمی دشوار است، ممکن است خواب ابروها مانند ابروهای طبیعی نباشد و کمی متفاوت باشد. مخصوصا در ناحیه تاج که زاویه دهی آن بسیار دشوار است.

تمامی عوارض کاشت ابرو بستگی به میزان مهارت و تجربه متخصص دارد. مراکز زیبایی آیتک با داشتن برترین تیم های جراحی با تجربه و سابقه بالا بهترین پیوند ابرو را برای شما انجام می دهد تا رضایت شما جلب شود.

عوارض کاشت ابرو با روش fut

 • وجود جراحی در پشت سر
 • خونریزی در حین کاشت ابرو
 • داشتن درد های شدید
 • استراحت بعد از انجام کاشت ابرو
 • تورم و کبودی در قسمت چشم ها و صورت
 • داشتن بخیه

عوارض کاشت ابرو با روش fit

 • نداشتن خواب و زاویه مناسب
 • نداشتن تراکم بالا
 • ممکن 50 درصد از فولیکول ها ازبین برود
 • کاشت در چندین جلسه انجام می گیرد
 • برداشت از نقاط مختلف بدن

مهم ترین سوال در مورد عوارض بعد از کاشت ابرو

سوالات زیادی در مورد عوارض کاشت ابرو می شود. اما مهم ترین این است که بعداز گذشت چه مدت زمانی ابروها به حالت طبیعی خود می رسد؟ بعد از گذشت مدت زمان بین 6 تا 9 ماه ابرو حالت طبیعی پیدا کرده و نتیجه دلخواه را مشاهده  خواهید کرد. با گذشت زمان تمام تفاوت های ابرو ازبین رفته و نتیجه کاشت ابرو مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید