مزایای جراحی پلک

جراحی پلک چگونه انجام می شود؟

افتادگی پلک، تاثیرات منفی بر زیبایی و چهره افراد دارد. این حالت از افتادگی پلک برای خانم ها هنگام آرایش کردن آزار دهنده است. همچنین در آقایان افتادگی پلک باعث میشود تا همواره چهره آنها خسته و خواب آلود به نظر برسد. برای حل این مشکل، بهترین روش جراحی پلک و یا بلفاروپلاستی پلک است. این جراحی افتادگی و ورم پلک را از بین می برد بعضی مواقعه جراحی پلک بالا با جراحی پلک پایین مشابهت دارد.

جراحی پلک کلینیک vip با استفاده از روش بی حسی موضعی انجام می شود که این فرآیند توسط متخصص جراحی پلک اجرا می شود جراحی پلک کلینیک vip به صورت دائمی افتادگی پلک و پف چشم را بدون هیچ گونه عوارضی از بین برد در برخی هنگام برش های جراحی باعث شده تا ماهیچه چشم سفت تر و با استحکام تر شود. پس از اتمام فرآیند جراحی با استفاده از بخیه های ریز بلفاروپلاستی پلک تمام می شود. یکی دیگر از مزایای جراحی پلک، بهبود چین و چروک و خطوط در پلک است.

جراحی پلک پایین نیز همانند جراحی پلک بالا با برداشتن چربی اضافی پوست همراه است. برای جراحی پلک پایینی از روش برش درونی استفاده می شود. این روش باعث می شود تا از آثار زخم در پوست قابل مشاهده نباشد. در بلفاروپلاستی پلک فرایند بهبود زخم به طور سریع می باشد. در برخی موارد این جراحی با لیزر انجام میشود تا چین و چروک و خطوط زیر چشم رفع  شود.

جراحی پلک در مرکز زیبایی آیتک

مزایای جراحی پلک چشم چیست؟

 جراحی پلک یا بلفاروپلاستی پلک، عمل زیبایی است که برخی افراد به آن نیاز دارند. افرادی که سن آنها افزایش می یابد، عضلات چشم و پلک شان افتاده می شود و این اتفاق باعث می‌شود تا فاصله بین مژه عضله ابرو از بین برود. افرادی که دارای پلک شرقی هستند و پلک اضافه آنها زیاد بوده، این حالت تاثیرات منفی بر چهره و زیبایی چهره آنها دارد. جراحی پلک مختص به افرادی است که پوست اضافی پلک آنها باعث ایجاد چین و چروک و از بین رفتن حالت طبیعی پلک آنها شده است. مزایای جراحی پلک، از بین رفتن حالت خستگی چشم و پف دار بودن پلک بالایی چشم است.

 برای افرادی که پوست اضافی باعث شده تا چشم آنها چین و چروک داشته باشد، افتادگی پلک در چشم هایشان نمایان باشد بلفاروپلاستی پلک امری ضروری است. مزایای جراحی پلک پایین نیز همانند جراحی پلک بالا در از بین رفتن تیرگی و پف زیر چشم می باشد. در برخی موارد اختلالات در افراد باعث میشود که پلک پایین شان و یا چشم آنها خسته و خواب آلود به نظر برسد که بلفاروپلاستی پلک در این موقعیت مثبت عمل میکند. بلفاروپلاستی پلک نکاتی دارد که می بایست قبل از جراحی رعایت شود. جراحی پلک یا بلفاروپلاستی پلک در سه مرحله مختلف انجام می شود.

فرایند بلفاروپلاستی پلک

این فرایند شامل جراحی پلک بالا، جراحی پلک پایین و جراحی به آسیای می باشد. در برخی موارد بسیاری از افراد جراحی پلک بالا و جراحی به پایین را به طور همزمان انجام میدهند. جراحی پلک بالا در ۸ مرحله اجرا می شود. در بلفاروپلاستی پلک، ابتدا پزشک معالج حالت و فرم  پلک شما را بررسی کرده و بر اساس آن تصمیم گیری می کند. در بعضی از مواقع با دستور پزشک مورد نظر ممکن است فرد بیهوش شود اما در صورتی که به بی حسی موضعی نیاز باشد تنها محل جراحی بی حس میشود. پزشک متخصص می بایست برش های این جراحی را به گونه‌ای اجرا کند که هیچ اثری از زخمهای جراحی مشهود نباشد.

جراحی پلک در مرکز زیبایی آیتک

بلفاروپلاستی پلک چیست و چه مزایایی دارد؟

 در این فرایند پزشک متخصص پوست های اضافی و یا چربی را جدا می کند. اما لازم به ذکر است که با استفاده از این روش نمی توان به تنهایی این ایرادات را از بین برد. علاوه بر آن می بایست از سایر روش های دیگر مانند لیزر بهره گرفت.

جراحی پلک در مرکز زیبایی آیتک

از مزایایی جراحی پلک می توان به 

  • رفع پف پلک بالا و پایین
  • رفع پف زیر چشم
  • از بین رفتن افتادگی پلک ناشی از افزایش سن
  • رفع چین و چروک و خطوط دور چشم
  • رفع تیرگی زیر چشم و خطوط پنجه کلاغی چشم
  • رفع ایرادات ظاهری چشم
  • افزایش قدرت بینایی افرادی که افتادگی پلک، بینایی آنها را کاهش داده است

 از دیگر مزایای جراحی پلک یا جراحی بلفاروپلاستی دوام بالای آن می باشد. البته لازم به ذکر است که پلک جراحی شده پس از عمل نیز در معرض مواجهه با علائم پیری قرار دارد. از رایج ترین موضوعات جراحی بلفاروپلاستی پلک پوشش بیمه ای می باشد. لازم به ذکر است که جراحی پلک با بیمه انجام نمی شود و می توان گفت که به طور معمول عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند. جراحی بلفاروپلاستی پلک نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد و شامل بیمه نمی شود. در بعضی از مواقعه ممکن است افتادگی پلک باعث کم شدن بینایی شود در این گونه موارد میتوان جراحی پلک با بیمه انجام داد

اگر هم سوال در مورد این جراحی دارید می توانید از طریق فرم مشاوره با ما در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید نمونه کار های ما را از نیز از صفحه نمونه کار مشاهده کنید

برای دریافت آخرین جشنواره ها و تخفیفات ما شما می توانید صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید