مراحل کاشت ابرو

اگر قصد انجام کاشت ابرو دارید و مایل هستید بهترین کلینیک کاشت ابرو را پیدا کنید این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید. ما امروز به طور کامل درباره مراحل کاشت ابرو صحبت میکنیم لازم به ذکر است. که با توجه به نیاز شما به مقدار ابرو کاشت ابرو به دو روش انجام می شود.
• با برش برش
• بدون برش برش

باید خدمتتان عرض کنیم در روش برش جراحی همان گونه که حدس می زنید پوست برش داده می شود معمولا نواری که بر می دارند یک و یا یک و نیم سانتی متر است. و بعد از آن نیز برش مورد نیز در زیر کار و روی کار دوخته می شود.  این نوار حاوی فولیکول و گرافت مو است که زیر میکروسکوپ بررسی می شود و بعد از آن گرافت هایی که خواب مناسبی دارند. انتخاب می شوند. بعد از سه هفته نیز معمولا این زخم خوب می شود و شما می توانید بخیه های خود را بکشید. گاهی اوقات نیز ممکن است جای بخیه ها خیلی کم مشخص باشند البته هر چه پزشک مد نظر شما ماهر تر باشد این کار با ظرافت بیش تری انجام می شود و احتمال باقی ماندن جای بخیه کم تر می شود.

روش بدون برش

در این روش به اندازه ی مورد نیاز مو از زیر مو و یا پشت سر کوتاه می کنند و گرافت های مورد نیاز بدون این که برش و بخیه ای انجام شود. با کمک دستگاه مخصوصی به صورت دانه ای برداشته می شود. باید خدمتتان عرض کنیم که پانچ هایی که در این روش استفاده می شود به صورت هوشمند عمل می کند. و بر اساس اسکنی که قبل از کاشت انجام شده است عمق ریشه را ارزیابی می کنند و بدون هیچ گونه آسیبی به ریشه های مو فولیکول های مناسب و سالم را جدا می کنند . شایان به ذکر است که یکی از مراحل کاشت ابرو این است که مو ها را بر اساس خوابی نه دارند انتخاب کنند.

معمولا در چنین مواقعی که مو زا از پشت سر انتخاب می کنند مشکلی وجود دارد و آن سفیدی مو ها است قطعا هیچ فردی دوست ندارد ابرو های سفيدی داشته باشد پزشکان برای حل این مشکل از موهای که دارای رنگدانه هستند انتخاب می کنند. اگر شما نیز جز آن دسته افرادی باشید که مو های سفيدي زیادی داشته باشید قطعا پزشکان مجبور به برش بزرگ تری ایجاد کنند تا مو های مناسب پیدا کنند قطعا می توانید حدس بزنید که دوران نقاهت این گونه بیش تر طول می کشد.

بهترین کلینیک کاشت ابرو

در این بخش به نحوه کار بهترین کلینیک های کاشت ابرو می پردازیم و توضیح می دهیم که مراحل کاشت ابرو در این کلینیک ها چگونه است.

• اسکن ابرو

معمولا کلینیک ها بانک موی فرد مورد نظر را اسکن و آنالیز می کنند و بررسی می کنند. که کدام گرافت ها نازک و مناسب انجام این کار هستند. دستاورد این آنالیز به دستگاه برداشت مو فرستاده می شود و این گونه ۹۵ درصد گرافت های مو سالم می مانند.  این اسکن به شما کمک می کند تا مقدار گردش خون و دیگر عوامل مربوط به این کار را چک کنید و چنان چه نیاز است قبل از کاشت درمانی انجام شود در اولین فرصت شروع شود.

بی حسی بدون سوزن و برداشت

در این مرحله از کاشت بدون این که از سوزن استفاده شود بی حسی انجام می شود . این روش به روش پلاس معروف است که با کمک دستگاه درموجت انجام می شود و ماده بی حسی با فشار هوا تزریق می شود. مرحله ی بعد این گونه است که از ناحیه ی مورد نظر با سوزن مخصوص مو ها را برداشت می کنند. در این روش نه تنها به بانک مو آسیبی وارد نمی شود بلکه دوران نقاهت طولانی نخواهید داشت و تقریبا یک روز بعد شاهد بهبود زخم های خود خواهید بود.

  • کاشت

مرحله ی آخر نیز به این شکل است که از تیغ های مخصوصی استفاده می کنند. تا بتوانند تراکم بیش تری ایجاد کنند و در آخر نیز کاشت را انجام دهند و کار با ظرافت تمام انجام شود. اگر به دنبال کاشت ابرو کلینیک vip  هستید ما به شما توصیه می کنیم که حتما بخش بعد را مطالعه کنید.

نمونه کار کاشت ابروی طبیعی در مرکز زیبایی آیتک سنترز

کاشت ابرو اقساطی

هزینه های بالا در کاشت ابرو یکی از بزرگ ترین معضلات زیبا جویان عزیز است. ما امروز در این جا هستیم تا به شما مژده دهیم که با کاشت ابرو اقساطی در کلینیک آیتک دارای ابرو های پر پشت و زیبا شوید. همان گونه که می دانید ابرو یکی مهم ترین اجزای صورت است که می تواند نقش پر رنگی را در زیبایی هر فردی ایفا کند. شما می‌ توانید با خیال راحت ابرو هاب خود را بکارید و بعد از آن قسط بدهید. و یا این که از تخفیف کاشت ابرو کیلیک آیتک استفاده کنید.

کاشت ابرو نی نی سایت

ما در طی این مقاله تمام مراحل کاشت ابرو را خدمتتان عرض کردیم و کلینیکی که این کار را به صورت اقساط برای شما انجام دهد. را نیز معرفی کردیم. شما می توانید در نی نی سایت نیز نظر کاربرانی که کاشت ابرو انجام داده اند را مطالعه کنید. و از تجربه های آن ها استفاده کنید تا این کار را با آگاهی تمام انجام دهید. پس همین حالا کار های لازم را انجام دهید و در اسرع وقت به سراغ زیبا تر کردن صورت خود بروید.

, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید